Zap Zap Kindergarten Math APK dla Android

(0)
  • Status APK

Recenzja Softonic

Zap Zap Matematyka w Przedszkolu - Wesoła i angażująca gra matematyczna dla dzieci

Zap Zap Matematyka w przedszkolu to zabawna i angażująca gra matematyczna dla dzieci w wieku 3-6 lat. Gra składa się z szybkich gier matematycznych, które wprowadzają dzieci w podstawy matematyki, takie jak dodawanie i odejmowanie, wartości miejscowe, pomiar, dane i wiele więcej.

Gra oferuje różnorodne wyzwania w różnych ustawieniach, a gracze mogą wybierać między dwoma postaciami i awansować, odpowiadając na pytania matematyczne, aby poprawić swoją ogólną punktację. Funkcja adaptacyjnego uczenia dostosowuje poziom trudności każdej gry do umiejętności gracza, zapewniając, że każde dziecko jest odpowiednio wyzwane.

Zap Zap Matematyka w przedszkolu jest zgodna z międzynarodowymi programami nauczania matematyki, w tym wspólnymi standardami państwowymi w Stanach Zjednoczonych, co czyni ją idealną dla dzieci w wieku szkolnym lub uczących się w domu. Gra zawiera również kompleksowy zestaw gier edukacyjnych, które obejmują najważniejsze zasady wczesnej edukacji matematycznej.

Gra w Zap Zap Matematyka w przedszkolu to doskonały sposób na rozwijanie i wzmacnianie umiejętności matematycznych dziecka, jednocześnie rozwijając umiejętności krytycznego myślenia. Gra jest w 100% bez reklam, nie przerywa czasu zabawy i nauki dziecka. Pobierz ją dzisiaj i pozwól swojemu dziecku cieszyć się nauką matematyki w zabawny i angażujący sposób!

Program jest dostępny w innych językach

Opinie użytkowników o Zap Zap Kindergarten Math

Czy próbowałeś Zap Zap Kindergarten Math? Bądź pierwszy zostawić swoją opinię!

Przeglądaj aplikacje

Reklama

Przepisy dotyczące korzystania z tego oprogramowania różnią się w zależności od kraju. Nie zachęcamy do korzystania z tego programu ani nie akceptujemy go, jeśli narusza on prawo.